Dziękujemy za nabycie naszych usług!

Gratulacje!

W tym momencie wykonałeś być może jeden z najważniejszych kroków w swoim życiu! Przełamałeś się i poprosiłeś o pomoc w swojej podróży ku wolności i osobistemu sukcesowi. Pamiętam, kiedy sam zrobiłem dokładnie to, co ty teraz – zdecydowałem w pewnym momencie, że potrzebuję pomocy. To, co robiłem dotychczas, czyli samodzielne próby zmiany, nie przynosiły upragnionych efektów. Dlatego wyciągnąłem rękę do kogoś, kto przemierzył tą drogę i mógł wskazać mi skróty do sukcesu i pułapki jakie na mnie czekają. Ten pierwszy krok doprowadził do głębokiej transformacji całego mojego życia. Chciałbym, abyś i ty tego doświadczył!

Powtórzę jeszcze raz – MOIM CELEM JEST ZAINSPIROWAĆ CIĘ DO GŁĘBOKIEJ ZMIANY ŻYCIA! 

Oczekuję, że i ty postawisz sobie poprzeczkę wysoko. Wiem, że ciężko rozmawia się o tematyce związanej z seksem, ale zachęcam, aby już teraz umówić się na pierwszą rozmowę ze mną, za pomocą kalendarza poniżej. Kliknij na ten link, aby przejść do kalendarza:

http://meetme.so/adriansztobryn

Zanim porozmawiamy, zechęcam cię także mocno do obejrzenia mojego video aby dowiedzieć się więcej o tym kim jestem i jak udało mi się pokonać uzależnienie. W tym wywiadzie dzielę się swoją historią, wzlotami upadkami na drodze do wolności od nałogu:

Dobry kontakt pomiędzy nami jest bardzo ważny, żeby poradzić sobie z tym problemem. Czekam zatem na informacje od Ciebie i do usłyszenia!